Regulamin

 
Koszty wysyłki krajowej Sposoby zapłaty
Rodzaj przesyłki Przelew bankowy, e-przelew
(przedpłata, dotpay)*
Za pobraniem** 
(przy odbiorze przesyłki)
DPD (firma kurierska) 14 zł 17 zł

 

* Płatność przelewem bezpośrednio na rachunek bankowy sklepu. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl
Wysyłka następnego dnia po zaksięgowaniu wpływu na rachunku bankowym. 
ING Bank Śląski o/Lublin 97 1050 1953 1000 0023 2828 5933


** Płatność "za pobraniem" w chwili dostarczenia (odbioru) przesyłki.

 

Uwaga! Przy zamówieniach krajowych powyżej 200 zł wysyłka gratis!

 

Regulamin

 1. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza adresowego zamówienia i  przesłanie go do nas poprzez kliknięcie przycisku "ZAMÓW".
 2. Zamówienia w sklepie internetowym można składać przez całą dobę. Zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz w święta będą realizowane od rana następnego dnia roboczego. Zamówienia telefoniczne przyjmowane są od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17.
 3. Zastrzegamy sobie prawo do wycofania wybranych produktów ze sprzedaży bez podania przyczyn.
 4. Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 5. Wystawiamy faktury VAT.
 6. Możliwy jest odbiór własny w siedzibie firmy w Lublinie - płatność gotówką.
 7. Zamówienia z wysyłką poza granice Polski są realizowane Pocztą Polską, koszt transportu wg jej cennika. Możliwe jest indywidualne ustalenie kosztu transportu zagranicznego w zależności od wagi i wartości zamówionego towaru, w takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem biuro@inventfarm.pl. Nie ma możliwości wysyłki paczki zagranicznej za pobraniem.


Ochrona danych osobowych

Invent Farm Sp. z o.o. zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z założeniami tej ustawy nasi klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów marketingowych.

Zwroty

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu paczki będą rozpatrywane tylko na podstawie spisanego wraz z kurierem DPD protokołu reklamacyjnego.
Reklamacje dotyczące różnic zawartości paczki z zamawianym towarem prosimy zgłaszać do Działu Obsługi Klienta. Numer telefonu: (081) 742 94 16  w dni robocze od 9.00 do 17.00.
Reklamacje dotyczące różnicy w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

Wysyłka

Kładziemy bardzo duży nacisk na zminimalizowanie czasu oczekiwania na zamówione produkty.

Na CZAS OCZEKIWANIA składa się:

 • CZAS REALIZACJI zamówienia przez nasz Dział Obsługi Klienta
 • CZAS DOSTARCZENIA przesyłki przez kuriera firmy DPD w przypadku przesyłek krajowych.
 • Standardowy CZAS REALIZACJI zamówienia wynosi od 2 do 5 dni roboczych.
Uwaga! Proszę uwzględnić, iż nasi dostawcy NIE pracują w soboty, niedzielę i święta.
 • CZAS DOSTARCZENIA PACZKI przez kuriera firmy DPD - (na terenie Polski) to 24 godziny w dni robocze (w soboty paczki NIE są doręczane). W sytuacji, kiedy kurier nie zastanie adresata - zostawi awizo z prośbą o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu ponownej dostawy. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na prawidłowe wypełnienie danych adresowych. Osobom pracującym zalecamy podawanie adresu DOSTAWY do firmy, w celu zidentyfikowania miejsca dostawy, co przyśpieszy doręczenie przesyłki.

© Invent Farm 2014 - wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij