Język

Język:

Język

INVENT FARM
O nas
O nas
Rodzinna firma z tradycjami

To już piąty Gepard Biznesu!

Za rok 2018 dostaliśmy tytuł Geparda Biznesu. Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2018 uzyskało 350 firm z siedzibą w Lublinie, bo rozwijały się szybko, a średnia z dynamik zysku i przychodów była wyższa niż 10 proc. Nasza Firma znajduje się na 188 pozycji.

Efektywne Firmy 2016 województwa lubelskiego to kolejny ranking, w którym spośród wyróżnionych lubelskich 387 przedsiębiorstw zajmujemy miejsce 49.

Kolejna statuetka to Mocna Firma Godna Zaufania 2016 którą uzyskało 261 firm z siedzibą w województwie lubelskim, tu znajdujemy się na pozycji 9.

Instytut Europejskiego Biznesu do poszczególnych rankingów brał pod uwagę łącznie 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, znalezienie się pośród utytułowanych firm, jest dla nas niemałym powodem do radości.

Z przyjemnością możemy się pochwalić tytułem Geparda Biznesu 2013, który przyznawany jest przedsiębiorstwom ocenianym wg wzrostu wartości rynkowej. Na Lubelszczyźnie zostało przebadanych 1312 firm, statuetkę otrzymało 814 firm, w tym rankingu znajdujemy się na pozycji 27.

Do tytułów Gepard Biznesu, dołączyła kolejna statuetka za rok 2014. Osiągnięciem mogą pochwalić się 934 firmy branży spożywczej, a w rankingu znajdujemy się na pozycji 5. Dodatkowo znaleźliśmy się w gronie 10500 firm w Polsce, które mogą pochwalić się tytułem Mocna Firma Godna Zaufania 2014. W ogólnopolskim rankingu znajdujemy się na pozycji 137.

Efektywna Firma 2015 - to kolejne osiągnięcie którym możemy się pochwalić. Wśród 39729 przedsiębiorstw których wyniki przeanalizował Instytut Europejskiego Biznesu, tytułem mogą się pochwalić 554 firmy. Zajmujemy pozycję 51.

Gepard Biznesu
2013, 2014, 2016, 2017, 2018
Brylant Polskiej Gospodarki
2018
Mocna Firma Godna Zaufania
2014, 2016, 2017
Efektywna Firma
2015, 2016
Nasza produkcja
Jak produkujemy nasze suplementy

Nasza Firma jest producentem suplementów diety. Produkowane przez nas preparaty występują w dwóch postaciach, są to kapsułki oraz płyny. Proces produkcji kapsułek przebiega w kilku etapach. Pierwszy etap polega na rozdrobnieniu oraz sproszkowaniu ziół wraz ze składnikami dodatkowymi w odpowiednich proporcjach. Następnie powstały proszek jest dokładnie mieszany w specjalnie do tego przystosowanej maszynie. Otrzymany proszek po dokładnym wymieszaniu zostaje umieszczony w kapsułkach. Gotowe Kapsułki są umieszczane w słoiczkach po 45 szt/vcaps, 60 szt/vcaps, 90 szt/vcaps. po czym pakowane są do kartoników zbiorczych.

Suplementy w postaci płynów powstają w sposób bardziej złożony niż kapsułki. Mieszanina ziół potrzebnych do uzyskania konkretnego suplementu jest poddawana procesowi ekstrakcji. Ekstrakcja jest działaniem polegającym na otrzymaniu produktu płynnego. Z surowców roślinnych wymywa się pożądane składniki za pomocą rozpuszczalnika, w naszym przypadku rozpuszczalnikiem jest woda i gliceryna. Proces ten trwa do momentu uzyskania odpowiedniego stężenia. W ten sposób otrzymujemy wyciąg roślinny. Następnie płyn jest rozlewany do buteleczek, etykietowany, pakowany w kartony zbiorcze.

Współpracujemy
Posiadamy pozytywne opinie i rekomendacje placówek naukowych

W procesach tworzenia preparatów Invent Farm, współpracuje m.in. z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie, Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie, Uniwersytetem Medycznym w Warszawie oraz Instytutem Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu. Nasze produkty uzyskały pozytywne opinie i rekomendacje pracowników naukowych tych placówek.