O nas

To Już trzeci Gepard Biznesu!

Za rok 2016 dostaliśmy tytuł Geparda Biznesu i wśród 687 firm z siedzibą w województwie lubelskim znajdujemy się na pozycji 100.
Efektywne Firmy 2016 województwa lubelskiego to kolejny ranking, w którym spośród wyróżnionych lubelskich 387 przedsiębiorstw zajmujemy miejsce 49.
Kolejna statuetka to Mocna Firma Godna Zaufania 2016 którą uzyskało 261 firm z siedzibą w województwie lubelskim, tu znajdujemy się na pozycji 9.

Instytut Europejskiego Biznesu do  poszczególnych rankingów brał pod uwagę łącznie 70 tysięcy polskich przedsiębiorstw, znalezienie się pośród utytułowanych firm, jest dla nas niemałym powodem do radości.

 

Z przyjemnością możemy się pochwalić tytułem Geparda Biznesu 2013, który przyznawany jest przedsiębiorstwom ocenianym wg wzrostu wartości rynkowej. Na Lubelszczyźnie zostało przebadanych 1312 firm, statuetkę otrzymało 814 firm, w tym rankingu znajdujemy się na pozycji 27.

 

Do tytułu Gepard Biznesu 2013, dołączyła kolejna statuetka za rok 2014. Osiągnięciem mogą pochwalić się 934 firmy branży spożywczej, a w rankingu znajdujemy się na pozycji 5. Dodatkowo znaleźliśmy się w gronie 10500 firm w Polsce, które mogą pochwalić się tytułem Mocna Firma Godna Zaufania 2014. W ogólnopolskim rankingu znajdujemy się na pozycji 137.

Efektywna Firma 2015 - to kolejne osiągnięcie którym możemy się pochwalić. Wśród 39729 przedsiębiorstw których wyniki przeanalizował Instytut Europejskiego Biznesu, tytułem mogą się pochwalić 554 firmy.

Zajmujemy pozycję  51.

 

Nasza produkcja

Nasza Firma jest producentem suplementów diety. Produkowane przez nas preparaty występują w dwóch postaciach, są to kapsułki oraz płyny. Proces produkcji kapsułek przebiega w kilku etapach. Pierwszy etap polega na rozdrobnieniu oraz sproszkowaniu ziół wraz ze składnikami dodatkowymi w odpowiednich proporcjach. Następnie powstały proszek jest dokładnie mieszany w specjalnie do tego przystosowanej maszynie. Otrzymany proszek po dokładnym wymieszaniu zostaje umieszczony w kapsułkach. Gotowe Kapsułki są umieszczane w blistrach po 10 sztuk. Blistry wraz z ulotką pakowane są do kartoników zbiorczych po jednym, dwa lub trzy w zależności od rodzaju suplementu.

Suplementy w postaci płynów powstają w sposób bardziej złożony niż kapsułki. Mieszanina ziół potrzebnych do uzyskania konkretnego suplementu jest poddawana procesowi ekstrakcji. Ekstrakcja jest działaniem polegającym na otrzymaniu produktu płynnego. Z surowców roślinnych wymywa się pożądane składniki za pomocą rozpuszczalnika, w naszym przypadku rozpuszczalnikiem jest woda i gliceryna. Proces ten trwa do momentu uzyskania odpowiedniego stężenia. W ten sposób otrzymujemy wyciąg roślinny. Następnie płyn jest rozlewany do buteleczek, etykietowany, pakowany w kartony zbiorcze.

 

 
 
 
 
 

© Invent Farm 2014 - wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij